سه‌شنبه ۰۴ تير ۱۳۹۸ - 2019 June 25
کد خبر: ۱۵۳۶
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۱
ستایش راد منش

یاران// بالاخره سال 91 هجری شمسی نیز تمام شد وخوشبختانه ورزش ایران پرافتخارترین سال عمرقهرمانی اش را سپهری کرد.حال که ایام نوروز فرارسیده ،تلنگری به مسئولان ورزش کشور خالی از لطف نیست و آن اینکه در این بین،دین مبین اسلام صله رحم و عیادت از بزرگان فروافتادگان و بیماران راکه یکی از صفات عالیه مؤمنین است سفارش فرمودند.


 در ورزش کشور ما هستند بزرگان و مفاخری که پس از عمری افتخار آفرینی ،اکنون در همین نزدیکی ها، چشم به راه بذل عنایت و محبت دل های مهربان و مسئولین فهیم هستند.


 زمانی این عزیزان طلایه دار کسب افتخار و باعث سرافرازی پرچم کشورمان در میادین مختلف بین المللی بوده اند ولی الان بعلت بیماری چشم به راه اندکی محبت هستند. آقایان مسئول به یاد داشته باشید ،استاد تقی روحانی پیش کسوت وقهرمان ملی ورزش وزنه برداری که قهرمان آسیا وزنه برداری ومربی تیم ملی کشورمان در سالهای نه چندان دور بوده است، با آن همه کسب افتخار، بعلت عارضه های ورزش قهرمانی ، شنیده ایم مبتلا به بیماری ام اس است وباداشتن این اوضاع خاص ومستاجری وداشتن فرزندان در محله شیخ هادی تهران باید مورد تکریم ویژه قرار گیرد ومتاسفانه مثل اینکه دوسالی است که حقوقش از فدراسیون وزنه برداری قطعه شده است.


 یا مگر می شود در طول تاریخ ورزش دو میدانی ایران کسی منکر خدمات ماندگار استاد احد برنجی ،این پیر دیر سازندگی ورزش پایه شد؟ آیا مدیران بلند پایه ورزشی سری به منزل ایشان در محله وحدت اسلامی زنده اند؟ آیا کسی از عزیزان مسئول رفته سری به نایب روئین دل ،که صدها ملی پوش تحویل فوتبال ایران داده ،بزند؟


 کسی سراغی از همایون خان بهزادی این سرطلایی همشیه سربلند تاریخ فوتبال آسیا می زند که ببنید در حین بستری بودن چه کم وکسری دارد؟ استاد عطااله بهمنش را که حتماً می شناسید؟ و حال این افتخار تاریخ رسانه ورزش را چطور جویا می شوید؟ عزیزان تا دیر نشده در نوروز طوری برنامه ریزی کنید که در زنده بودن این عزیزان دلشان را شاد کنید وگرنه خدای ناکرده..... وبه راستی یاد مرحوم سهراب سپهری به خیر که گفتند: چه قدر زود دیر می شود!


 

خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: