يکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 26
کد خبر: ۸۱۲۵
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۲
توسط بیمه ایران صورت گرفت
یاران نیوز: مدیریت بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه ایران در اطلاعیه‌ای با اشاره به اینکه ساختمان پلاسکو از دو بخش برج پلاسکو در ۱۵ طبقه و پاساژ پلاسکو در پنج طبقه تشکیل ‌شده بود، افزود: در اثر حادثه آتش‌سوزی، برج ۱۵ طبقه پلاسکو به طور کامل تخریب شده که خسارات وارده به این بخش به جز یک مورد که امر کارشناسی آن در حال بررسی است، بر اساس تعهدات بیمه‌نامه، به طور کامل پرداخت شده است.
به گزارش یاران نیوز، مدیریت بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه ایران در اطلاعیه‌ای با اشاره به اینکه ساختمان پلاسکو از دو بخش برج پلاسکو در ۱۵ طبقه و پاساژ پلاسکو در پنج طبقه تشکیل ‌شده بود، افزود: در اثر حادثه آتش‌سوزی، برج ۱۵ طبقه پلاسکو به طور کامل تخریب شده که خسارات وارده به این بخش به جز یک مورد که امر کارشناسی آن در حال بررسی است، بر اساس تعهدات بیمه‌نامه، به طور کامل پرداخت شده است.
 
در متن اطلاعیه بیمه ایران آمده: پاساژ پلاسکو (بخش شمالی) متحمل خساراتی شده که با توجه به ضوابط و مقررات بیمه‌نامه، نیازمند بازدید از محل و انجام امر کارشناسی است که به دلیل ملاحظات ایمنی و امنیتی، درحال حاضرامکان بازدید کارشناسی مقدور نیست و پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیربط، اقدامات لازم برای کارشناسی و پرداخت خسارت به بیمه‌گذاران این بخش نیز عمل می‌آید.
 
پس از حادثه آتش‌سوزی تاکنون ۱۲۵ فقره پرونده خسارتی تشکیل شده که از این تعداد، ۶۷ فقره آن به مبلغ ۱۲ میلیارد و ۸۵۴ میلیون و ۲۰۵ هزار تومان در وجه بیمه‌گذاران پرداخت شده است.
 
شرکت بیمه ایران متعهد به جبران کامل خسارت وارده به بیمه‌گذاران خود بوده و همه تمهیدات لازم را دراین رابطه به کار می‌بندد.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: