شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 25
کد خبر: ۸۱۳۰
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۱
یاران نیوز: در تهران مي گويند ٩٠٠ ساختمان بلندمرتبه است؛ در "شهر پرديس" بيش از ٨٠٠ برج بالاي ١٢ طبقه ساخته شده است؛ بدون درنظر گرفتن ایستگاه آتش نشانی و زیرساخت اطفاء حریق و بیمارستان. مسوول این ساختمان ها کیست؟ این ها در دوره چه کسانی ساخته شده است؟
به گزارش یاران نیوز به نقل از 137 آنلاین: شهردار تهران: در رابطه با بحث پلاسكو من بارها در شورا صحبت كردم؛ حداقل از موضع مديريت بحران مي توانم بپرسم دستگاه ها وظايف خود را انجام داده اند یا نه؟
                   
آيا در بقيه دنيا ساختمان هاي ده طبقه به بالا با نردبان آتش سوزي را خاموش مي كنند يا به آيين نامه ها عمل مي كنند و ایمن سازی می کنند
 
"اطلس زلزله" و "اطلس آتش سوزی" شهر تهران با استفاده از نظرات بهترين متخصصان جهاني، توسط شهرداری تهيه و تنظيم شده و 2 ماه پیش به شورای شهر تقدیم شده است
 
تاريخ ساخت ساختمان های بلندمرتبه و ناایمن را نگاه كنيم ببينيم این ساختمان ها در چه سالي ساخته شده اند كه پروانه ساخت ندارند؟ در دوره ی ما بوده است؟
 
در تهران مي گويند ٩٠٠ ساختمان بلندمرتبه است؛ در "شهر پرديس" بيش از ٨٠٠ برج بالاي ١٢ طبقه ساخته شده است؛ بدون درنظر گرفتن ایستگاه آتش نشانی و زیرساخت اطفاء حریق و بیمارستان. مسوول این ساختمان ها کیست؟ این ها در دوره چه کسانی ساخته شده است؟
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: