جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 19
کد خبر: ۸۱۳۶
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸
یاران نیوز: مدیرعامل بانک سپه در دیدار با روسای اتحادیه ها و اصناف تهران اظهار داشت: بانک سپه آماده گسترش مراودات دوجانبه با اصناف برای ایجاد فرصت های شغلی پایدار است.
به گزارش یاران نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: محمدکاظم چقازردی در این دیدار که با حضور روسای اتحادیه ها و اصناف تهران برگزار شد گفت: حضور شما را در نخستین بانک ایرانی به فال نیک می گیریم تا بتوانیم درک متقابلی از ظرفیت ها و نیازهای یکدیگر برای انجام کارهای مشترک و تخصصی داشته باشیم.
چقازردی با بیان اینکه بانک سپه بخش جدایی ناپذیر از تاریخ بانکداری کشور است افزود: به جرات می توان گفت که بانک سپه نماد استقلال طلبی ایرانیان محسوب می شود و بیش از 90 سال تجربه و تخصص در عرصه بانکداری کشور دارد.
چقازردی با تاکید بر این که بانک سپه طی سالیان گذشته فراز و نشیب بسیاری داشته گفت: بانک سپه با بیش از 1700 شعبه جزو بانک های بزرگ کشور است و قدمت عمده شعب بانک در مراکز شهرها و بازار حضور فعالی دارد و با نیازهای اصناف و تجار به خوبی آشنا است.
رئیس هیات مدیره با بیان اینکه بانک سپه اولین بانکی بود که دستگاه ATM را وارد کشور کرد و همچنین اولین ابزار پرداخت پول یعنی سپه چک را برای ارایه به مشتریان طراحی و برنامه ریزی کرد، افزود: بانک سپه طی هشت سال جنگ تحمیلی توفیق خدمت رسانی به نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را داشت و تعدادی از همکاران ما جزو ایثارگران و جانبازان هستند.
چقازردی در ادامه به سلامتی و پاکدستی نیروی انسانی بانک اشاره کرد و گفت: بانک سپه به لحاظ کاری بانکی سالم و مقتدر در عرصه پولی و اقتصادی کشور است.
مدیرعامل بانک سپه با بیان اینکه این بانک سال گذشته با تلاش مسئولین عالی رتبه نظام و تدبیر دولت از تحریم شورای امنیت خارج شد افزود: در سال 85 و قبل از تحریم ها از 30 میلیارد دلار گشایش اعتبار در سیستم بانکی کشور، 7.5 میلیارد دلار آن مربوط به بانک سپه بود.
وی گفت: بعد از گذشت یکسال شعب خارج از کشور بانک سپه عملکرد مطلوبی در بخش فعالیت های ارزی دارند. این بانک با تقویت نیروها و تجهیز شعب از نظر سخت افزاری و نرم افزاری در عرصه بانکداری بین الملل در شعب رم، فرانکفورت، پاریس و بانک بین المللی لندن جز بانک های پیشرو بوده است.
چقازردی با اشاره به اینکه بانک سپه بانکی منضبط در رعایت نرخ های مصوب شورای پول و اعتبار است اظهار داشت: به همین دلیل در بین جامعه، بانک سپه به عنوان بانکی خوشنام و قابل اعتماد مشهور است.
وی افزود: با اجرایی شدن موضوع افزایش سرمایه بانک، نسبت کفایت سرمایه بانک بالاتر از 10% قرار می گیرد.
وی با تاکید بر این که بانک سپه پروژه محور است اظهار داشت: بانک سپه تاکنون بیش از 12 هزار میلیارد ریال به بنگاه های کوچک و متوسط تسهیلات پرداخت کرده که این اقدام در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی بوده و نقش مثبتی در توسعه اقتصادی کشور در حوزه پتروشیمی، معدن، نیروگاهی و سیمان داشته است.
مدیرعامل بانک سپه هم چنین به عملیاتی کردن کارت اعتباری از ابتدای مهر سالجاری و کارت خرید سپه در سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: بانک سپه آماده گسترش فعالیت های دوجانبه خود با اصناف و واحدهای تولیدی برای ایجاد فرصت های شغلی جدید است.
 
* مشاور فراکسیون اصناف مجلس : بانک سپه خوشنام ترین نهاد مالی در کشور است
در ابتدای این جلسه مهران فرزین مشاور فراکسیون اصناف مجلس با تشکر و قدردانی از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک سپه اظهار داشت: بانک سپه اولین نهاد مالی و بانکی و یکی از خوشنام ترین بانک ها در کشور است.
وی با اشاره به جایگاه رفیع اصناف و اتحادیه ها در کشور گفت: از نظر سیاسی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی اصناف جایگاه رفیعی در تولید و اشتغال کشور دارند.
فرزین خاطر نشان کرد : اصناف 23 درصد از منابع مالی و 30 درصد از اشتغال کشور را به خود اختصاص داده اند.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: