جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 19
کد خبر: ۸۱۴۳
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰
بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده در گزارش سراسری حقوق و دستمزد سال 95، میانگین حقوق دریافتی در سطوح غیرمدیریتی در سه استان بوشهر، هرمزگان و خوزستان از سایر شهرهای کشور بیشتر است.
به گزارش یاران نیوز، بر اساس این گزارش میزان دریافتی شاغلان در استان بوشهر 39 درصد، استان هرمزگان 21 و در استان خوزستان 5 درصد از متوسط دریافتی در استان تهران بیشتر است.

یافته‌های این گزارش مشخص کرده که استان تهران در رده چهارم بیشترین دریافتی‌ها قرار دارد و بعد از آن استان‌های فارس و البرز پیشتاز هستند. نکته جالب در مورد این رتبه‌بندی، حضور استان خراسان رضوی در جمع استان‌هایی است که میانگین دریافتی آنها به طور قابل ملاحظه‌ای از تهران کمتر است. داده‌های گزارش حقوق و دستمزد نشان می‌دهد که میانگین دریافتی شاغلان در استان خراسان رضوی 27 درصد کمتر از استان تهران است.

گزارش حقوق و دستمزد سال 95 مرجع آگاهی از میزان حقوق و دستمزدها در مشاغل مختلف در کشور است که بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده از بیش از 100هزار نیروی متخصص تمام‌وقت در گروه‌های شغلی مختلف منتشر شده است. این گزارش تحقیقی هر ساله توسط وب‌سایت ایران‌تلنت تولید و منتشر می‌شود.

برای مطالعه نسخه کامل این گزارش و آگاهی از میزان حقوق و دستمزد در مشاغل مختلف می‌توانید  اینجا کلیک کنید.

برچسب ها: حقوق ، دستمزد ، یاران
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: