سه‌شنبه ۰۴ تير ۱۳۹۸ - 2019 June 25
کد خبر: ۸۵۲۸
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
یاران نیوز: صادق درودگر که حالا شایعه کرده اند یکی از گزینه های دبیرکلی فدراسیون است، پرونده بسیار مبهمی دارد و هنوز به ادعای هدایتی درباره دوره مدیریت وی در ملوان رسیدگی نشده است. مشخص نیست درودگر با کدام کارنامه می خواهد رییس سازمان لیگ ایران شود؟
به گزارش یاران نیوز، به زودی فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران و حیدربهاروند، رئیس سازمان لیگ برتر از سمت خود استعفاء می دهند. این دو مدیر هم بازنشسته هستند و با وجود همه مقاومت هایی که داشتند چاره ای جز استعفاء از سمت خود ندارند.
 
در هفته های اخیر خیلی از مدیران بازنشسته فوتبالی از سمت خود استعفاء دادند. از محمدرضا ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال گرفته تا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس. حتی دبیر هیات فوتبال استان تهران هم از سمت خود استعفاء کرد. بعد از کناره گیری علی کفاشیان و عباس ترابیان حالا نوبت استعفای حیدربهاروند و فریدون اصفهانیان است. این دو به دلیل اینکه سمت های اجرایی دارند باید از سمت خود استعفاء بدهند.
 
در خصوص اصفهانیان گفته می شود هدایت الله ممبینی جانشین او می شود. بر اساس قوانین یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال باید ر ئیس کمیته داوران شود. هدایت الله ممبینی در حال حاضر عضو هیات رئیسه و رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال است. اما حیدربهاروند هم به احتمال قوی جای خود را به صادق درودگر خواهد داد. مدیری که طی 15سال اخیر به هر مدیری در فوتبال ایران از دادکان گرفته تا آجورلو و هدایتی و قریب و پرهام و ... چسبید و بعد از اینهمه سال هیچ دستاورد مشخصی هم ندارد که قابل اتکا باشد.
 
در دوره مدیریت محمد دادکان، درودگر مسوول کمیته فوتسال بود. صادق درودگر که حالا شایعه کرده اند یکی از گزینه های دبیرکلی فدراسیون به شمار می رود، پرونده بسیار مبهمی دارد و هنوز به ادعای هدایتی درباره دوره مدیریت درودگر در ملوان رسیدگی نشده است. او در ابتدای فصل مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی شد اما خیلی زود از سمت خود استعفاء داد و هم اکنون هم مسوول کمیته بازار یابی سازمان لیگ برتر است که هیچ ارقام دقیق و گزارش مشخصی در اختیار رسانه ها بابت درآمدهای فصل جاری در دست نیست.
 
عباس ترابیان، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی هم دیروز بعد از استعفاء از سمت خود اعلام کرد قرار است در ادامه مسیر به سازمان لیگ برتر کمک کند. قرار است او در نقش مشاور به سازمان لیگ برتر کمک کند. احتمالا در بخش بازاریابی یا روابط بین الملل. احتمالا حیدربهاروند هم بعد از استعفاء از سمت خود به عنوان مشاور به سازمان لیگ برتر کمک خواهد کرد.
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: