يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 June 16
کد خبر: ۸۵۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه حباب سکه هم اکنون 550 هزار تومان است، گفت: امیدواریم مسئولان طوری برنامه ریزی کنند، که التهابات ناخوشایند ...
به گزارش یاران نیوز، رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه حباب سکه هم اکنون 550 هزار تومان است، گفت: امیدواریم مسئولان طوری برنامه ریزی کنند، که التهابات ناخوشایند گذشته در بازار طلا و ارز تکرار نشود.
 
آیت محمد ولی در خصوص وضعیت بازار و چرایی افزایش قیمت طلا و سکه در روزجاری اظهار داشت: یکی از دلایل افزایش قیمت طلا و سکه در بازار تهران طی روز جاری افزایش قیمت ارز است که از دیروز بعد ازظهر شدت گرفته است.
 
وی تاکید کرد: امیدواریم مسئولان طوری برنامه ریزی کنند که التهاب گذشته در بازار طلا و ارز بوجود نیاید. همه می دانند که روند ملتهب بازار،  قدرت تصمیم گیری را از فعالان بازار طلا و مردم می گیرد.
 
رئیس اتحادیه طلا و جواهر معتقد است که افزایش قیمت جهانی طلا و قیمت دلار  عوامل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روز جاری است.
 
وی در خصوص وضعیت خرید و فروش در بازار طلا و سکه گفت: ممکن است در بحث سکه و طلای آب‌شده افرادی ورود کنند ولی برای خرید مصنوعات طلا خریدی نیست و اگر این نوسانات تشدید شود همان 10 درصد خریدی که قبلاً بود انجام نمی شود.
 
محمد ولی حباب سکه در بازار تهران را طی روز جاری بین 500 تا 550 هزار تومان اعلام کرد و افزود: هم اکنون در بازار تهران قیمت انواع سکه و طلا نسبت به دیروز افزایش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت 3 میلیون و 750 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت 3 میلیون و 500 هزار تومان معامله می‌شود.

برچسب ها: سکه ، طلا ، دلار
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: