دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 September 16
کد خبر: ۸۷۰۹
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
امداد خودرو در خصوص انتصاب"سید مهدی حجازی" شفاف سازی کند
در آن سوی آشفته بازار خودرو که به علت انفعال دستگاه های نظارتی، شاهد افزایش مکرر قیمت خودروها هستیم، اتفاقات قابل تاملی در حال رخ دادن است که نیاز به پاسخگویی شرکت های خودروسازی و نظارت جدی دستگاه های نظارتی می باشد.
به گزارش یاران نیوز به نقل از کارگر نیوز؛ در آن سوی آشفته بازار خودرو که به علت انفعال دستگاه های نظارتی، شاهد افزایش مکرر قیمت خودروها هستیم، اتفاقات قابل تاملی در حال رخ دادن است که نیاز به پاسخگویی شرکت های خودروسازی و نظارت جدی دستگاه های نظارتی می باشد. انتظار از هر بنگاه خودروساز به کارگیری نخبگان متخصص و مرتبط با صنعت خودرو است. این در حالی است که حاکمیت مدیریت سیاسی و امنیتی بر خودروسزی کشور باعث شده در برخی از مواقع مدیران و اعضای هیئت مدیره سیاسی انتخاب شوند، سیاسی رفتار کنند و سیاسی تغییر کنند. اولین اسیب این رفتار گاها سیاسی قطعا متوجه خود صنعت است. چرا که با به کارگیری مدیران سیاسی صنعت پیشرفت نخواهد کرد بلکه صرفا منافع برخی تامین می شود. 

این در حالی است که اخیر شرکت امدادخودرو که از شرکت های مهم و تابعه یکی از خودروسازان است، اقدام به تغییر یکی از اعضای هیئت مدیره خود نموده است. "سید مهدی حجازی" فردی است که از اواخر آذرماه در این شرکت به عنوان عضو هئیت مدیره منصوب شده است.  


 فرضیه اول این است که این انتصاب در راستای بهبود عملکرد شرکت امداد خودرو در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان است ولی ابهامی که در اینجا وجود دارد در خصوص سابقه وی می باشد. طبق بررسی های اولیه صورت گرفته سید مهدی حجازی هیچ سابقه ای در این حوزه نداشته است و لذا علت انتصاب و تغییر هیئت مدیره جای سوال است. علاوه بر اینکه شنیده ها حاکی از آن است که سید مهدی حجازی از بستگان درجه اول یکی از مدیران ارشد و بانفوذ یکی از مهم ترین دستگاه های حاکمیتی می باشد.

از آنجا که این نسبت هنوز مورد تایید قرار نگرفته است لذا در خصوص علت انتصاب ایشان در شرکت امداد خودرو ابهام وجود دارد که افکار عمومی منتظر پاسخگویی و شفاف سازی شرکت امدادخودرو در خصوص این انتصاب می باشند.


خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: