دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - 2019 September 16
کد خبر: ۸۷۳۰
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین از حادثه تیراندازی در شهر محمدیه شهرستان البرز و کشته شدن یک نفر و دستگیری قاتل خبر داد.
خبرگزاری مهر: جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین از حادثه تیراندازی در شهر محمدیه شهرستان البرز و کشته شدن یک نفر و دستگیری قاتل خبر داد.
 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس قزوین، سرهنگ امیری در این باره گفت: در ساعت ۲۰ و ۷ دقیقه شب گذشته سرنشینان یک دستگاه خودروی «مگان» با اسلحه جنگی اقدام به تیراندازی به سمت یک باب مغازه مابین چهار راه بخشداری و چهار راه معلم جوان ۲۷ ساله‌ای را به قتل رسانده و از محل متواری شدند.
 
در این خصوص برابر تدابیر جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین بلافاصله تیم ویژه‌ای برای پیگیری و شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی تعیین شد.
 
دستگیری قاتلان جوان ۲۷ ساله کمتر از یک ساعت
 
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین تصریح کرد: با حضور مأموران درصحنه مشخص شد موضوع تیراندازی صحت داشته و برابر اظهارات شاهدان عینی در این حادثه تیراندازی یک دستگاه سواری "مگان با چند سرنشین " با استفاده از سلاح جنگی به سمت صاحب مغازه تیراندازی و پس از به قتل رساندن وی، به سرعت از محل متواری می‌شوند.
 
وی بیان کرد: با اجرای طرح مهار و کنترل مبادی ورودی و خروجی محور‌های مواصلاتی استان خودروی مورد نظر در جاده آغچه کند شهرستان تاکستان توسط عوامل انتظامی شهرستان تاکستان شناسایی و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز موفق به توقیف خودرو و دستگیری ۲ عامل تیراندازی شدند.
 
امیری یادآورشد: در بازرسی از خودرو یک قبضه سلاح جنگی به همراه ۲ عدد خشاب کشف شد و افراد دستگیر شده به مقر پلیس منتقل شدند.
 
به گفته امیری، در بررسی اولیه مشخص شد علت این تیراندازی اختلاف خانوادگی بوده و تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.

خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: