دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 15
کد خبر: ۸۸۳۸
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
یکی از حاشیه هایی که در خصوص صنعت خودرو به ویژه خودروسازان مطرح است، ایجاد منافع مشترک با نهادهای تصمیم گیر، تصمیم ساز و بعضا افراد پرنفوذ در دستگاه های نظارتی است.
به گزارش یاران نیوز به نقل از خط بازار، یکی از حاشیه هایی که در خصوص صنعت خودرو به ویژه خودروسازان مطرح است، ایجاد منافع مشترک با نهادهای تصمیم گیر، تصمیم ساز و بعضا افراد پرنفوذ در دستگاه های نظارتی است. انجمن خودروسازان یکی از نهادهای تصمیم ساز در صنعت خودرو است که از این قاعده مستثنی نبوده است. احمد نعمت بخش، دبیر انجمن خودروسازان طی سال های گذشته همواره سنگ خودروسازان را به سینه زده است و تلاش نموده تا سیاست ها و برنامه هایی را پیگیری کند که منجر به تامین منافع خودروسازان می گردد.

هرچند که تلاش احمد نعمت بخش در انجمن خودروسازان در راستای جایگاه حقوقی اش است ولی یک سوال مهم در اینجا مطرح است و آن هم اینکه آیا حمایت تمام قد ایشان از خودروسازان به برخی از خدمات خودروسازان به وی از جمله انتصاب امیرحسین نعمت بخش(فرزند احمد نعمت بخش) در شرکت امدادخودرو سایپا دارد؟ آیا اگر احمد نعمت بخش هیچ رابطه ای مالی و معنوی با خودروسازان نداشت همچنان این گونه حامی خودروسازان بود؟خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: