يکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 January 26
کد خبر: ۹۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
تنش بین خسرو حیدری و مهدی رحمتی وارد فاز تازه‌ای شده. تا آنجا که همسر خسرو حیدری به شدت از صحبت‌های سید مهدی رحمتی درباره همسرش انتقاد کرده است.
برترین‌ها: تنش بین خسرو حیدری و مهدی رحمتی وارد فاز تازه ای شده. تا آنجا که همسر خسرو حیدری به شدت از صحبت‌های سید مهدی رحمتی درباره همسرش انتقاد کرده است.

پاسخ همسر خسرو به رحمتی؛ چطور می‌شود درباره ناموس مردم اینطوری حرف زد؟

پژمان منتظری با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش با هواداران استقلال خداحافظی، و خبر جدایی‌اش را از جمع آبی‌پوشان اعلام کرد. خبر جدایی منتظری از استقلال واکنش‌های بسیاری را در فضای مجازی به همراه داشت.

در همین رابطه خسرو حیدری با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از پژمان منتظری حمایت کرد و نوشت:

خسرو حیدری نوشت:

سلام خدمت هواداران عزیز

گویا حواشی و قدرت مافیا دست بردار نیست کاپیتانمان پژمان بایدبماند و این یعنی هنوز جای امید برای پاکسازی هست، در آخرین کنفرانس گفته بودم که از این پس جلوی دشمنان تیم میمانم و آن‌هایی که باید بروند خودشان محترمانه بروند، دیگر نقاب از چهره‌های چه بازیکن، چه مشاوران و حتی برخی مدیران برداشته شده و هواداران دنبال شناسایی زالو صفتان نیستند، هر چند که هر روز تعدادشان بیشتر میشود، فقط کافیست هواداران خود واقعیشان را نشان دهند و با حمایت‌های واقعی با حضورشان دستِ مافیا را قطع کنند، زیرا قدرت اتحاد هواداران واقعی بیشتر از مافیاست، این تیم متعلق به هواداران است نه ارث پدری عده‌ای خاص، خدا را شکر که هواداران برای شناسایی راه را درست رفتند و حالا باید منتظر پاک سازی باشیم، شما حمایت کنید، من و امثال من تنهایتان نمی‌گزاریم. انشاالله استقلال به جایگاه واقعی اش میرسد.

پاسخ همسر خسرو به رحمتی؛ چطور می‌شود درباره ناموس مردم اینطوری حرف زد؟

پیام خسرو حیدری در حمایت از پژمان منتظری خون رحمتی را به جوش آورد. مهدی رحمتی در پیامی شدیداللحن در اینستاگرامش خطاب به خسرو حیدری نوشت:

آقای بازیکن، هم تیمی و کسی که تا امروز حرمت نون و نمک توی اردو‌ها رو نگه داشتم.

مافیا، زالو صفت و... رو باید روزی می‌گفتید که من پیکان بودم و اون بنده خدا توی خونت بود و سر میز بهش قرمه‌سبزی تعارف می‌کردی یا بالاسر خانومت تو بیمارستان موقع زایمان بچت بود و خودت نبودی.

برادر من شاید یک عده حرفتو باور کنن، ولی من هرگز. من اونقدر مرد هستم که مستقیم حرف بزنم.
ادامه دارد...

گفتنی است رحمتی در پایان پیامش با آوردن جمله «ادامه دارد...» به نوعی خسرو را تهدید کرده که به پیام های افشاگرانه‌اش ادامه خواهد داد.

پاسخ همسر خسرو به رحمتی؛ چطور می‌شود درباره ناموس مردم اینطوری حرف زد؟

پس از پست جنجال برانگیز رحمتی خطاب به خسرو حیدری، امروز لاله شفیع زاده همسر خسرو با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش به صحبت های مهدی رحمتی واکنش نشان داد و از خسرو دفاع کرد.

پاسخ همسر خسرو به رحمتی؛ چطور می‌شود درباره ناموس مردم اینطوری حرف زد؟

خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: