يکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 January 26
کد خبر: ۹۰۱۱
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
نماینده ولی فقیه دراستان فارس و امام جمعه شیراز، با اشاره به برخی برنامه‌های اعیاد و جشن‌های اسلامی گفت: گاهی اوقات برخی افراد زمانی که یک عید اسلامی فرا می‌رسد به کارهایی مشغول می‌شوند که اشتباه است. عید، زمان و فرصت نزدیک شدن به خداوند است و مشغول شدن به لهو و لعب در اعیاد اسلامی نه دستور داده شده و نه مطلوب و مقبول است.
انتخاب: نماینده ولی فقیه دراستان فارس و امام جمعه شیراز، با اشاره به برخی برنامه‌های اعیاد و جشن‌های اسلامی گفت: گاهی اوقات برخی افراد زمانی که یک عید اسلامی فرا می‌رسد به کارهایی مشغول می‌شوند که اشتباه است. عید، زمان و فرصت نزدیک شدن به خداوند است و مشغول شدن به لهو و لعب در اعیاد اسلامی نه دستور داده شده و نه مطلوب و مقبول است.
 
آیت الله لطف الله دژکام در خطبه‌های نماز عید فطر در شیراز، افزود: وقتی در اسلام عید و جشن گفته می‌شود، برنامه‌های خاص خودش را دارد عید روز بازگشت به خداوند است و باید متناسب با آن آماده شویم و کارهای خارج از چهارچوب انجام ندهیم زیرا مطلوب و پسندیده نیست.
 
امام جمعه شیراز یادآور شد: روز عید فطر روزی است که کسانی که کار نیک انجام داده‌اند خداوند به آنها ثواب می‌دهد.
 
آیت الله دژکام افزود:  باید با کنار گذاشتن دعواهای داخلی اجازه ندهیم که دشمن به اهدافی که در سر دارد برسد.
 
آیت الله دژکام همچنین افزود: اگر برای مقاومت هزینه‌ای تحمل کنیم بهتر از ذلیل شدن است. امیدوارم مشکلات کشور و مسائل معیشتی مردم را حل کنیم و ثابت کنیم با نسخه اسلامی می‌توان کشور را به خوبی اداره کرد.

خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: