دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - 2019 November 18
کد خبر: ۹۰۳۴
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
پیگیری یک خبر
در برخی از کانال‌های فضای مجازی خبری جنجالی مبنی بر توقف خط رنگ خودرو 206 ایران‌خودرو منتشر شده است. این خبر که در هیچ منبع معتبری هنوز بازنشر یا تایید نشده، ادعا می‌کند.........
به گزارش یاران نیوز به نقل از کارگر نیوز، در برخی از کانال‌های فضای مجازی خبری جنجالی مبنی بر توقف خط رنگ خودرو 206 ایران‌خودرو منتشر شده است. این خبر که در هیچ منبع معتبری هنوز بازنشر یا تایید نشده، ادعا می‌کند که پرسنل شیفت۳  خط رنگ ۲۰۶ ایران خودرو در راستای حمایت از کمپین مدیران داخلی ایران خودرو دست از کار کشیده‌اند و در نتیجه تولید خودرو ۲۰۶ متوقف شده و از سوی نماینده‌ی کارگران این شیفت آورده است که این اعتراض درون‌کارگاهی تا یک‌هفته ادامه خواهد داشت.
 
با پیگیری‌های فوری انجام شده از سوی خبرنگار کارگرنیوز، از چندین منبع مطلع و موثق داخل کارخانه متوجه شدیم که این خبر از اساس کذب محض بوده و خط رنگ‌آمیزی پژو ۲۰۶ در سه شفیت کاری مطابق قبل فعال است و هیچ اتفاق صنفی، کارگری یا صنعتی ویژه‌ای در این خصوص رخ نداده است.
 
هم‌چنین بر خلاف خبر درج شده که دلیل این توقف را، اعتراض به کیفیت بد رنگ‌های سفید این سالن خوانده بود، مطابق اعلام مسئولان این واحد، کیفیت رنگ سالن‌های رنگ ایران خودرو و به خصوص خط رنگ ۲۰۶ براساس استانداردهای شرکت‌های معتبر خودرو سازی است و رنگ سفید نیز از این قاعده مستثنا نیست.
 
به گزارش کارگر نیوز، با این حال کارگر نیوز مطابق رسالت و ماموریت خود، این خبر کارگری را پیگیری کرد و اکنون با اطمینان کامل می‌تواند کذب بودن خبر توقف خط رنگ خودرو 206 را تایید نماید.

خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: