چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 January 22
کد خبر: ۹۰۷۷
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
طبق اسناد مالی، جمع تسهیلات اشخاص مرتبط بانک پاسارگاد در حدود 3.000 میلیارد تومان است که مجموعا مربوط به 10 فرد حقیقی و 29 فرد حقوقی می شود.
به گزارش یاران نیوز به نقل از خط بازار؛ بانک پاسارگاد در گزارش تراز مالی منتهی به پایان سال 1397، اطلاعات تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط با بانک را منتشر کرده است. طبق این سند، جمع تسهیلات اشخاص مرتبط بانک پاسارگاد در حدود 3.000 میلیارد تومان است که شامل مانده خالص جاری می باشد و مجموعا مربوط به 10 فرد حقیقی و 29 فرد حقوقی می شود.

در بین 10 نفر حقیقی که شامل برخی از اعضای هیئت مدیره، حسابرس قانونی و بازرس مستقل و وابستگان درجه 1 آنان(پدر، مادر، همسر و فرزندان) می شود، بیشترین تسهیلات جاری متعلق به آقای"علی قاسمی"(که به احتمال زیاد فرزند آقای مجید قاسمی، مدیرعامل بانک پاسارگاد است) با مبلغ 1 میلیارد و 300 میلیون تومان است. این در حالی است که در بین افراد حقوقی نیز بیشترین مبلغ تسهیلات جاری مربوط به"هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه"با مبلغ 923 میلیارد تومان است.

همچنین شرکت های"مدیریت ساختمانی آریان پاسارگاد"،"شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان"،"ارزش آفرینان پاسارگاد"،"لیزینگ ماشین آلات و تجهیزات پاسارگاد"و"توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان" نیز به ترتیب، 406 میلیارد تومان، 386 میلیارد تومان، 353 میلیارد تومان، 311 میلیارد تومان و 287 میلیارد تومان تسهیلات جاری دارند.


خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: