يکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - 2020 January 26
کد خبر: ۹۰۸۲
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸
بررسی ها نشان می دهد که فضل الله معظمی به عنوان رئیس هیئت مدیره بیمه آسیا در دو شرکت ای اف جی اچ کیش و صاقولا بهشهر عضو هیئت مدیره است.
به گزارش خط بازار، بیمه آسیا از آن دست بیمه هایی است که بعد از ابلاغ اصل 44 در لیست واگذاری ها قرار گرفت و لذا در زمره شرکت های بیمه ای خصوصی به حساب می آید. در حال حاضر سهامداران عمده این شرکت عبارتند از:"شرکت پویا فراز کیش" با 19.6 درصد،"شرکت صبا میهن" با 18.86 درصد؛"شرکت سرمایه گذاری ای اف جی اچ کیش" با 18.34 درصد،"صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها" با 16.81 درصد می باشند.
 
 
 
در بین این چهار سهامدار عمده، اعضای هئیت مدیره دو شرکت قابل تامل است. طبق اسناد رسمی در"شرکت پویا فراز کیش" سه تبعه خارجی به نام های"نیکلاس جورج پول" و"لوییز ماری پول" و"واریک دیوید برنارد" حضور دارند. همچنین در شرکت"سرمایه گذاری ای اف جی اچ کیش" نیزآقایان"سیمون رابرتز" به عنوان مدیرعامل و آقای"فضل الله معظمی" به عنوان عضو هیئت مدیره حضور دارند.  
 
 فضل الله معظمی همزمان در شرکت بیمه آسیا رئیس هیئت مدیره نیز می باشد. بررسی ها در خصوص وی نشان می دهد که علاوه بر بیمه آسیا و شرکت سرمایه گذاری ای اف جی اچ کیش، معظمی در شرکت صافولا بهشهر نیز حضور دارد. 
 
 
انتهای متن
خبرفارسی
نام:
ایمیل:
* نظر: